bcg-contactform.png
Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Dlouhodobá spokojenost se systémem CRM Leonardo? Jednoznačně!


Východoslovenská energetika, a.s. (VSE) je energetická společnost, která poskytuje komplexní služby spojené s odběrem elektřiny. Od roku 2003 je součástí německého energetického koncernu RWE, který patří mezi vedoucí energetické společnosti v Evropě.

VSE již 5 let využívá sofistikovaný informační systém CRM Leonardo Multiutility od společnosti D3Soft, který pokrývá řadu firemních procesů, jenž jsou právě specifické pro utilitní společnosti. Zejména procesy péče o klíčového zákazníka – zpracování zákaznických kmenových dat (kontaktních údajů, aktivit, smluv, nabídek) jak pro oblast plynu, tak i pro elektrickou energii.

Informační systém CRM Leonardo je plně integrovatelný s jinými subsystémy. Ve společnosti VSE jsme propojili systém CRM Leonardo s informačním systémem SAP přes XI a nástroji Risk a Portfolio managementu, které společnost VSE využívá. Tudíž má zákazník relevantní informace na jednom místě ze všech informačních systémů. Systém CRM Leonardo neustále rozvíjíme podle přání zákazníka.

VSE je spokojeným dlouhodobých uživatelem CRM Leonardo Multiutility. Od zavedení CRM systému společnost zvýšila efektivitu při řízení KAM a AM. Došlo k celkové podpoře jednotného přístupu obsluhy zákazníků a sjednocení informací k jednotlivým zákazníkům na jednom místě. 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...

Jan Řežábek

Head of Sales CRM riešenie

+420 602 206 336

jan.rezabek@d3soft.cz

© 2019 - crmleonardo.cz

Najdete nás také na