Menu Zavřít

CRM pro strojírenský sektor

Strojírenství stojí v popředí technologických inovací a vyžaduje si sofistikované řešení pro řízení vztahů se zákazníky. CRM Leonardo BIGx přináší revoluci v řízení zákaznických vztahů kombinující pokročilé analytické nástroje a umělou inteligenci s hlubokým pochopením odvětví.

Rychlá práce s informacemi je pro výrobní proces ve strojírenství klíčová. CRM systém Leonardo BigX vám umožňuje flexibilně se rozhodovat co, kdy a od koho nakoupit, aby se neztrácely peníze a čas a mohli jste tak zajistit plynulou výrobu bez zbytečných prostojů.

Přínosy, které může CRM poskytnout
strojírenským podnikům

Automatizace procesů

Pomocí CRM systému můžete automatizovat množství rutinních úkolů, jako je sledování a správa kontaktů, správa údržby zařízení, ale i automatizace marketingových kampaní.

Lepší plánování a rozhodování

CRM systémy shromažďují velké množství dat, která mohou být použita na analýzu trendů na trhu, spotřebitelského chování a výkonu podniku.

Prediktivní analýza

CRM systémy můžou pomoct strojírenským firmám lépe předpovídat budoucí prodeje na základě historických dat a trendů. To může pomoci při optimalizaci výrobních plánů a řízení zásob.

Podpora obchodního týmu

CRM systémy můžou pomoct obchodnímu týmu sledovat a spravovat obchodní příležitosti, udržovat kontakty se zákazníky a sledovat výkon jednotlivých prodejců.

Svěřte svá data do správných rukou
Co nás společně čeká

  1. Bezplatná konzultace

  2. Návrh řešení a implementace

  3. Školení zaměstnanců

  4. Odevzdání CRM a zákaznická podpora

Výhody CRM Leonardo BIGx využívají i firmy

ANAJ Czech s.r.o.
KORADO a.s.
Metalimex a.s.

Rádi se vám budeme osobně věnovat
a zodpovíme vaše konkrétní dotazy

Mgr. Lenka Svrčinová

vedoucí týmu

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět