bcg-contactform.png
Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Ve společnosti Elfetex zahajujeme 2. fázi implementace CRM systému Leonado, s rozšířením o modul Nabídka/Objednávka, Analytické mapy a datovou integraci s istav.cz

(28.01.2020)

   

Našemu významnému zákazníkovi, velkoobchodní společnosti Elfetex, rozšíříme stávající řešení CRM systém Leonardo o nástroje, které povedou k maximální vytěžitelnosti CRM systému a úspoře času pro obchodníky v terénu.

Primárním cílem 2. fáze implementace je rozšíření o modul Nabídka/Objednávka, s možností online tvorby přímo z terénu. Modul pracuje s cenotvorbou, jehož podkladem jsou integrovaná data z EPR systému.

Dalšími implementovanými moduly jsou Analytické mapy a Rozšířený reporting, díky kterým CRM systém Leonardo zefektivní práci s analytikou. A to pomocí přehledných grafů a analytických map, které umožní obchodníkům optimalizovat plánování obchodních cest a zároveň průběžně plnit stanovená KPI, typu četnost obchodních návštěv, apod.

Dalším, neméně důležitým, bodem 2. fáze implementace je plná integrace CRM systému Leonardo s nejobsáhlejší databází plánovaných stavebních záměrů v Čechách a na Slovensku, databázi istav.cz

Implementaci navazující 2. fáze zahájíme v následujících dnech.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2020 - crmleonardo.cz

Možná by Vás mohlo zajímat

Najdete nás také na

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?