• Popis
  • Systém CRM Leonardo na cestách i v kanceláři

CRM Leonardo na cestách i v kanceláři

  • S naším CRM systémem jste vždy v obraze. Všechny potřebné aktuální informace máte k dispozici odkudkoliv a kdekoliv. Pokud potřebujte prezentovat výsledky obchodního oddělení jako obchodní ředitel nebo výsledky své jako obchodní zástupce, můžete díky CRM Leonardo v laptopu či tabletu jednoduše generovat aktuální reporty přímo na poradě.

Funkcionalita pro stolní počítač / laptop / tablet

Karta zákazníka

Všechny údaje o zákazníkovi (stávajícím, potenciálním nebo ztraceném) máte na jednom místě – veškeré kontaktní údaje, aktivity se zákazníkem, podklady pro segmentaci zákazníků, údaje o prodejích, aj. Sdílíte údaje napříč celou firmou.

Aktivity u zákazníka

Obchodník má vždy aktuální údaje o všem, co se u zákazníka událo. Obchodní ředitel vidí, co se u zákazníka připravuje a může do těchto činností aktivně vstupovat. Aktuální a přehledná forma všech plánovaných i již realizovaných interakcí se zákazníky - schůzky, telefonáty, emaily a dopisy na jednom místě.

Obchodní případy (poptávky, nabídky, objednávky)

Celý proces realizace a přípravy obchodního případu zcela pod kontrolou. Všechny potřebné dokumenty na jednom místě.

Kalendář

Telefonáty, osobní schůzky, emaily a dopisy plánujete a realizujete přímo přes svůj kalendář. Volíte si časový rozpad zobrazených údajů za denní, týdenní nebo měsíční přehled.

Dashboard

Nastavte si vstupní obrazovku podle činností, které opakujete denně a bez kterých se neobejdete. Vybírat můžete z předdefinovaných funkcí.

Práce s dokumenty

Snadné sdílení dokumentů. Budete je mít vždy rychle k dispozici a mohou se k němu dostat i ostatní.

Reporting

K dispozici jsou statické pro manažerský reporting nebo dynamické pro aktivní práci. Seznamy, tabulky a grafy přednastavené od nás nebo Vaše na míru.

Aktivní události (rozpracované úkoly, nevyřízené maily…)

CRM Leonardo Vás aktivně vybízí k práci nad rozpracovanými úkoly, hlídá termíny realizací a generuje frontu pro odpovědi na zákaznické maily.

Dashboard – rozšířené možnosti nastavení

Vylepšené možnosti informací s možností přechodu do editace dat.

PRODUKTY
REFERENCE
E-commerceProvidingFLEXI IT1:1 Solution
D3Soft s.r.o.  EU
D3Soft s.r.o.
Ocelářská 2969/12
703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
2014 ©Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.