D3Soft s.r.o. – Řešení pro Váš růst

Vždy nalezneme Řešení pro Váš růst…

Jsme významným dodavatelem informačních systémů a doplňkových služeb s dlouholetou tradicí nejen na českém trhu. Věnujeme kompletní podpoře firemních procesů ve všech typech společností.


Tým CRM Leonardo

Pilíři našeho týmu jsou kolegové, kteří vyvíjí a implementují pro naše zákazníky CRM řešení již více než 18 let. Díky tomu disponujeme rozsáhlými zkušenostmi, které vnášíme do všech našich zakázek. Znají business modely jednotlivých segmentů a umí odhalit slabé stránky možného řešení. Případné překážky jsou schopni eliminovat a projekt dotáhnout do konce ve stanoveném termínu.


Náš tým je složen z odborníků, se kterými můžete konzultovat své požadavky na CRM systém. Cílem je nalézt společné řešení Vašich problémů.
Součástí týmu jsou taktéž experti na různá technologická řešení, kteří Vám doporučí vhodné nástroje a prostředí. Naši specialisté pro Vás připravují aplikace, které reflektují Vaše potřeby a optimalizují a zrychlují Vaši práci. A v neposlední řadě pro naše stávající zákazníky máme supportní oddělení, které se stará o veškeré Vaše požadavky na úpravu a rozvoj systému CRM Leonardo a radí, jak správně se systémem pracovat.

Projektem nekončíme…

Filozofii společnosti stavíme na budování a podporu dlouhodobých vztahů se zákazníky. Zaměřujeme se na neustálý rozvoj systému u zákazníka i po předání. Jelikož dochází ke změnám jak u partnera, tak ve vývoji trhu a cílem je, aby systém dokázal pružně reagovat na měnící se podmínky. Za tento přístup jsme našimi zákazníky chváleni a jsme rádi, že se na nás obracejí při hledání i jiných systémů.
Pro nás je to vizitkou, že jsme plnohodnotným partnerem pro naše zákazníky.

 

PRODUKTY
REFERENCE
ConsultingProvidingFLEXI ITMicrosoft Dynamics
D3Soft s.r.o.  EU
D3Soft s.r.o.
Ocelářská 2969/12
703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
2014 ©Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.