CRM Leonardo Education pomáhá ve společnosti Student-CZ s.r.o.
bcg-contactform.png
Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

CRM Leonardo Education pomáhá ve společnosti Student-CZ s.r.o.


Společnost STUDENT -CZ s.r.o. potřebovala mít přehled o realizovaných službách pro své zákazníky, kterými jsou studenti z Ruska. Tito studenti se hlásí ke studiu na českých vysokých školách, ale potřebují složit náročné zkoušky jak z českého jazyka, tak z daného oborového předmětu. Společnost STUDENT -CZ jim pomáhá s jazykovou bariérou a připravují je na rozdílové zkoušky.

Pro správnou evidenci všech studentů a pro správné plánování kurzů potřebovala společnost jeden informační systém. Proto si společnost vybrala za partnera nás, společnost D3Soft s.r.o.

Implementovali jsme jim informační systém CRM Leonardo Education, které jim poskytuje přehled o realizovaných kurzech (příprava na VŠ a pomoc při studiu na VŠ) napříč studenty a lektory, a mají tak přehled o studentech jako jednotlivcích. CRM Leonardo Education jim zefektivní a zrychlí práci se zákazníky. Mimo jiné mají v tomto řešení absolutní přehled nad obchodními příležitostmi již zrealizovaných zakázek. Tento systém pro společnost STUDENT-CZ s.r.o. bude k dispozici i v ruském jazyce.

Nenašli jste,
co jste hledali?

kontaktujte nás...

Jan Řežábek

Head of Sales CRM řešení

+420 602 206 336

jan.rezabek@d3soft.cz

© 2019 - crmleonardo.cz

Najdete nás také na