bcg-contactform.png
Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

CRM Leonardo Education pomáhá ve společnosti Student-CZ s.r.o.


Společnost STUDENT -CZ s.r.o. potřebovala mít přehled o realizovaných službách pro své zákazníky, kterými jsou studenti z Ruska. Tito studenti se hlásí ke studiu na českých vysokých školách, ale potřebují složit náročné zkoušky jak z českého jazyka, tak z daného oborového předmětu. Společnost STUDENT -CZ jim pomáhá s jazykovou bariérou a připravují je na rozdílové zkoušky.

Pro správnou evidenci všech studentů a pro správné plánování kurzů potřebovala společnost jeden informační systém. Proto si společnost vybrala za partnera nás, společnost D3Soft s.r.o.

Implementovali jsme jim informační systém CRM Leonardo Education, které jim poskytuje přehled o realizovaných kurzech (příprava na VŠ a pomoc při studiu na VŠ) napříč studenty a lektory, a mají tak přehled o studentech jako jednotlivcích. CRM Leonardo Education jim zefektivní a zrychlí práci se zákazníky. Mimo jiné mají v tomto řešení absolutní přehled nad obchodními příležitostmi již zrealizovaných zakázek. Tento systém pro společnost STUDENT-CZ s.r.o. bude k dispozici i v ruském jazyce.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2021 - crmleonardo.cz

Možná by Vás mohlo zajímat

Najdete nás také na

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?