• Novinky 2012
  • CRM Leonardo Education pomáhá ve společnosti Student-CZ s.r.o.

CRM Leonardo Education pomáhá ve společnosti Student-CZ s.r.o.


Společnost STUDENT -CZ s.r.o. potřebovala mít přehled o realizovaných službách pro své zákazníky, kterými jsou studenti z Ruska. Tito studenti se hlásí ke studiu na českých vysokých školách, ale potřebují složit náročné zkoušky jak z českého jazyka, tak z daného oborového předmětu. Společnost STUDENT -CZ jim pomáhá s jazykovou bariérou a připravují je na rozdílové zkoušky.

Pro správnou evidenci všech studentů a pro správné plánování kurzů potřebovala společnost jeden informační systém. Proto si společnost vybrala za partnera nás, společnost D3Soft s.r.o.

Implementovali jsme jim informační systém CRM Leonardo Education, které jim poskytuje přehled o realizovaných kurzech (příprava na VŠ a pomoc při studiu na VŠ) napříč studenty a lektory, a mají tak přehled o studentech jako jednotlivcích. CRM Leonardo Education jim zefektivní a zrychlí práci se zákazníky. Mimo jiné mají v tomto řešení absolutní přehled nad obchodními příležitostmi již zrealizovaných zakázek. Tento systém pro společnost STUDENT-CZ s.r.o. bude k dispozici i v ruském jazyce.

PRODUKTY
REFERENCE
Microsoft DynamicsLeonardo1:1 SolutionProviding
D3Soft s.r.o.  EU
D3Soft s.r.o.
Ocelářská 2969/12
703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
2014 ©Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.